الکتروموتور الکو مناسب برای تجهیز انواع بالابر ها

در دنیایی که همه چیز ماشینی است، نمی توان از حضور پررنگ موتور های الکتریکی چشم پوشی کرد. این تجهیزات تقریبا در هر فضایی از زندگی ما حضور موثری دارند. لذا ضرورت دارد تا در هنگام کار با آنها بخواهیم تا از یک نمونه خوش ساخت و با کیفیت و البته تولید داخل بهره مند باشیم. مانند الکتروموتور الکو که یک نمونه قابل قبول ساخت ایران است.

از عمده مصرف انواع الکتروموتور ها در تامین قدرت لازم برای جا به جایی های عمودی می باشد. مانند استفاده به عنوان موتور بالابر ساختمانی تا نفر بر های نصب شده در فضا های ساختمانی. الکتروموتور هایی که بتوانند چنین کارایی را داشته باشند، شرایط طراحی مخصوصی دارند. مانند الکتروموتور الکو که با در نظر داشتن این موارد از کاربرد مورد طراحی قرار گرفته است. از این رو است که عمده مصرف الکتروموتور الکو در تامین قدرت لازم برای کارکرد موتور بالابر ساختمانی تا نفر بر های معمولی می باشد. البته اگر در سطح بازار باشید، الکتروموتور الکو را با نام آشنای دیگری با عنوان الكترو آسیا نیز یاد می کنند. لذا بهتر است در مواجه با این موتور خوش ساخت داخلی متوجه نام های دیگری از آن در نزد بازاریان باشید.

الکتروموتور الکو

مشخصات فنی در کارکرد الکتروموتور الکو

الکتروموتور الکو یک نمونه تکفاز با شرایط تامین حداکثر قدرت ۳ اسب بخار در حداکثر دورکاری ۱۵۰۰  می باشد. این قدرت همراه با حجم منطقی در طراحی الکتروموتور الکو آن را برای تامین اهداف بسیاری مناسب کرده است. اهدافی مانند نصب موتور بالابر ساختمانی تا انواع بتونیر ها و سایر ماشین آلات.

در حین کار با الکتروموتور الکو ویژگی مشخصی که می تواند نگاه کنجکاو ما را معطوف خود کند، آمپر پایین موتور در لحظه راه اندازی می باشد. شاید بهتر است بدانید که آمپر راه اندازی چیزی متفاوت از آمپر نامی موتور ها می باشد. این آمپر در لحظه راه اندازی موتور خودش را نشان می دهد و اصولا بسیار بیشتر از آمپر نامی می باشد.

البته مدت زمان حضور آمپر راه اندازی چندان طولانی نیست؛ اما مقدار بزرگی که دارد مستعد ایجاد فشار بر تجهیزات تامین کننده برق می باشد. در این بین هر چه قدرت موتوری بیشتر شود، لاجرم شاهد حضور پررنگ تری از جریان راه اندازی هستیم. از این رو در تشخیص کیفیت ساخت موتور ها نگاه ویژه ای بر قدرت موتور در کنار مقدار جریان راه اندازی دارند. هر چه این جریان راه اندازی در قدرتی مشخص از کارکرد موتور های الکتریکی کمتر باشد، قاعدتا با موتوری مواجه هستیم که شرایط راه اندازی ملایم تری دارد. در نتیجه می توان کیفیت ساخت بهتری را برای موتور مذکور در نظر گرفت. در این بین همراه با الکتروموتور الکو شرایط آمپراژ راه اندازی نسبتا خوبی در کنار تامین قدرت نسبتا بالای آن فراهم شده است. این شرایط از جمله مشخصه های مطلوب فنی در کار با الکتروموتور الکو می باشند.

الکتروموتور الکو توانایی کار در شرایط تامین برق ضعیف و یا پر نوسان را دارد. موضوعی که به سختی می توان از انواع الکتروموتور های چینی انتظار آن را داشت. برای همین است که در شرایط تامین غیر مطمئن برق توصیه می شود تا همراه با نصب الکتروموتور الکو نیاز های ماشین آلات گوناگون مانند انواع بالابر های ساختمانی تا بتونیر ها و دیگر ماشین آلات را تامین نمود.

از دیگر مشخصه های فنی در طراحی الکتروموتور الکو، امکان بستن ترمز های الکترومغناطیسی بر این موتور می باشد. این ترمز های الکترومغناطیسی توانایی نگه داشتن آنی و قدرتمند موتور ها را دارند. از این رو برای استفاده موتور مذکور در بطن ماشین آلاتی مانند بالابر ساختمانی و یا نفر بر کارگاهی و ساختمانی مناسب هستند.

مختصری از برند الكو

در نگاه ویژه همراه با مشخصه های فنی تا کارکرد های الکتروموتور الکو لازم است تا اندکی هم با برند سازنده این موتور خوش ساخت داخلی آشنا شویم.

مجموعه الكو یک شرکت جوان و البته بسیار پویای ایرانی است که در زمینه تولید موتور و گیربکس های آسانسوری فعالیت جدی دارد. این مجموعه در سال ۱۳۹۲ به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر ملی شناخته شده است. البته مجموعه الكو همراه با کارخانه مجهز تولید از یک تیم تحقیقاتی قدرتمند نیز در نگاه کلان تولیدات خود بهره می برد. برند مذکور در همین سال های کوتاه از فعالیت خود توانسته است تا انواع استاندارد های جهانی ایزو را کسب کرده و همواره محصولاتی با نگاه برتر استاندارد های داخلی تولید کند. به هر صورت وقتی با یک برند معتبر داخلی در عرصه تولید قطعات فنی مورد نیاز انواع آسانسور ها و بالابر های ساختمانی مواجه هستیم، قاعدتا در تحليل فني الکتروموتور الکو باید این محصول را برای نصب در انواع بالابر ها مناسب بدانیم.

قیمت الکتروموتور الکو

برای همین است که بسیاری از فعالان در عرصه ساخت انواع بالابر های ساختمانی نگاه ویژه و مطمئنی در استفاده از الکتروموتور الکو با هدف تامین نیروی لازم دارند. انتخابی که می تواند قدرت بالایی را در کنار امنیت کاری مطلوبی تامین کند.

کیفیت الکتروموتور الکو

گارانتی الکتروموتور الکو

خرید الکتروموتور الکو

فروش الکتروموتور الکو

قیمت الکتروموتور الکو

مشخصات فنی الکتروموتور الکو