اهمیت آشنایی با لوازم و قطعات موتور برق کاما

موتور برق های کاما از جمله نمونه ‌های خوشنام در فضای امروز بازار ایران است. یک موتور برق توانمند و در عین حال خوش مصرف که می تواند با سطح نیازی که دارید، طیف گسترده ‌ای از توان را عرضه نماید. برند کاما در تولید موتور برق کاما دست بالایی در بازی ظرفیت ها داشته است. به گونه ‌ای که مدل های متنوع همراه با ظرفیت های گوناگون همراه با تامین کامل از لوازم و قطعات موتور برق را در سطح بازار ارائه می کند. مدل های موتور برق کاما به شرح زیر می باشد.

  • موتور برق کاما مدل KDE2500E
  • موتور برق کاما مدل KDE3500E
  • موتور برق کاما مدل KDE5500E و KDE5500E3
  • موتور برق کاما مدل KDE6500E و KDE6500E3
  • موتور برق کاما مدل KDE20E

لوازم و قطعات موتور برق کاما

البته اگر یک فرد آگاه و حرفه ای باشید به خوبی متوجه تامین قطعات و لوازم موتور برق هستید. چرا که نیاز است تا در هر حال از کارکرد کامل ماشینی که دارید اطمینان حاصل کنید. شما در هنگام خرید به برندی نیاز دارید که بتواند لوازم و قطعات موتور برق خود را در سطحی حرفه ای تامین نماید. برند کاما از جمله بهترین ها در این عرصه می باشد. کافی است یک دستگاه از موتور برق مذکور خریداری کنید تا از شبکه توزیع و کامل لوازم و قطعات موتور برق کاما بهرمند شوید.

در هنگام خرید موتور برق های کاما می توانید همراه با نوع نیازی که دارید، قاعدتا یکی از مدل‌ های متنوع این برند را تهیه می نمایید. موتور برق های کاما همراه با قدرت های پایین تا توان های بسیار بالا، تامین برق تکفاز و حتی سه فاز، مصرف سوخت بنزینی و یا دیزلی خواهد بود. لذا ضرورت دارد تا برای هر یک از مدل های متنوع در محصولات برند مذکور لوازم و قطعات موتور برق کاما به شکلی کامل تامین شود. برخی از مهمترین لوازم و قطعات موتور برق می توان به موارد زیر اشاره کرد.

آشنایی با لوازم و قطعات موتور برق کاما

پک کامل واشر ها در موتور برق:

همان طور که می دانید انواع موتور برق از گونه های بنزینی هستند. لذا از واشر سرسیلندر تا دیگر واشر ها برای آب بندی در این موتور ها وجود دارند. لذا در تامین لوازم و قطعات موتور برق کاما اولین اهمیت متوجه پک کامل واشر ها می باشد.

مجموعه قطعات درگیر با سیلندر ها در موتور:

از خود سیلندر تا پیستون و شاتون در کنار تمام اورینگ ها و یا واشر هایی که در بطن سیلندر حضور دارند در لیست لوازم و قطعات موتور برق حضوری پررنگ دارند. برند کاما در تامین متعلقات سیلندر ها در مجموعه لوازم تا قطعات موتور برق های خود دست بالایی در بازار دارد.

مجموعه لوازم و قطعات مصرفی موتور برق:

جدا از تامین برخی قطعات که لاجرم در حین خرابی ها نیاز به تعویض آنها خواهیم داشت، لازم است تا برخی از لوازم و قطعات موتور برق که موارد مصرفی در کارکرد موتور هستند را تامین نماییم. لوازمی مانند شمع، فیلتر های هوا و روغن، تسمه ها و... . این قطعات همراه با کارکرد مشخصی از موتور لازم است تا تعویض شوند.

باک و درب باک بنزین:

از جمله لوازم و قطعات موتور برق کاما که لازم است تا دقت در تامین آنها داشته باشید باک و متعلقات آن می باشد. باک در موتور برق ها پنهان نیستند. لذا محافظت کاملی متوجه آنها نمی باشد. از طرفی گاها پیش می آید که درب باک گم شده باشد. در چنین زمان هایی لازم است تا در باب این بخش از لوازم و قطعات موتور برق ها فکری جدی داشته باشید.

هندل و متعلقات آن در موتور برق:

موتور برق ها همراه با راه انداز های دستی روشن می شوند. لذا لازم است تا از سلامت راه انداز های دستی اطمینان کامل داشته باشید. به این ترتیب مجموعه هندل در کنار دسته هندل و سیم هندل از مهمترین لوازم و قطعات موتور برق کاما محسوب می شوند.

هواکش، قطعه ای اصلی در موتور برق ها:

موتور های بنزینی همراه با هوای اطراف خود کار می کنند. لذا ضرورت دارد تا این هوا به ترتیبی مکیده شود. از این رو هواکش ها از جمله قطعات اصلی در جمع لوازم و قطعات موتور برق محسوب می شوند.

قیمت لوازم و قطعات موتور برق کاما

در کنار این قطعات اصلی در جمع لوازم و قطعات موتور برق کاما می توان از دیگر لوازم جانبی نیز نام برد. مواردی مانند اگزوز، دنده میل سوپاپ، بادگیر، هواکش، میل لنگ، کاربراتور و... از جمله این لوازم و قطعات موتور برق محسوب می شوند. از این رو اگر می خواهید تا در زمانیکه همراه با موتور برق کاما که خریداری کرده اید در فضا هایی دوردست و یا مواقع اضطراری همراه با ضریب اطمینان بالایی از وجود نیروی برق استفاده کنید، تامین لوازم و قطعات موتور برق کاما را جدی بگیرید. برای این منظور نیاز است تا از وجود یک فروشگاه معتبر و مطمئن مطلع باشید.

قیمت لوازم و قطعات موتوربرق کاما

یکی از چالش های جدی در نگهداری از موتور برق قیمت لوازم و قطعات موتور برق می باشد.رقم قیمت لوازم و قطعات موتور برق در برخی از موارد قابل توجه میشود مقوله ای که گاها نگاه ویژه شما را در زمان خرید طلب خواهد کرد .در لیست قیمت لوازم موتور برق کاما همراه با تامین قطعات از مراکز معتبر و نمایندگی ها یقینا جریان منطقی حاکم است .این جریان منطقی در لیست قیمت لوازم و قطعات موتور برق کاما همراه با شبکه توزیع مناسب این برند در سطح کشور حاصل شده است.

فروش لوازم و قطعات یدکی موتور برق کاما kama

نمایندگی فروش لوازم و قطعات یدکی موتور برق کاما kama

خرید لوازم و قطعات یدکی موتور برق کاما kama