مقالات

نگاهی اجمالی به بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی

بالابر ساختمانی 500 کیلویی

بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی بالابر مواد مسافری برای ساخت و ساز ساختمان نیز نامیده می شود که توسط دستگاه های پینیون و قفسه ها و با قفس های ایمن و راحت هدایت می شود. این می تواند هم مصالح و هم مسافران را برای ساخت و ساز ساختمان بلند کند. بر روی دکل ثابت خود در زمین و با لنگرهای متصل به دیوار استوار است که ایمنی آن را تضمین می کند. به عنوان مثال : بالابر ساختمانی سازنده ۵۰۰ کیلوگرمی دارای ارتفاع ۴۲ متری بالابر دروازه ای است که برای استفاده در داخل داربست یا در یک اتاق مسطح که در آن داربستی برای اتصال بالابر وجود ندارد، طراحی شده است. دارای یک تیر ۳.۳ متری است و اجازه می دهد تا ۱ متر فراتر از لبه تخته ایمنی مانور داده شود تا مواد در امتداد باند بالابر به طور ایمن و بدون تلاش مانور دهند.

بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی

بالابر دروازه ای برای سازندگان کوچک یا پیمانکاران بزرگتر ایده آل است تا مواد را از زمین یا مواد پایین تر را به طور ایمن به زمین بلند کنند. دارای یک اهرم حد بالا و میکرو سوئیچ برای متوقف کردن بالابر هنگامی که در بالای بالابر خود قرار دارد. قلاب دارای یک گیره ایمنی فنری است تا باربر را در داخل قلاب نگه دارد. بالابر همچنین دارای یک ترمز برای کنترل حرکت در امتداد باند خود است و لاستیک در هر انتهای سفر متوقف می شود.

برای مطابقت با قوانین بالابر، به همراه کیک بورد جلو و جعبه های بالاست قابل قفل شدن ارائه می شود. ۲۵۰ کیلوگرم وزن بالاست در هر جعبه مورد نیاز است، این وزنه ها عرضه نمی شوند اما قابل خریداری هستند

توضیحات محصول-وبسایت پارس موتور

لوازم جانبی بالابر دروازه ای G500

  • سطل ۱۲۰ لیتری ۳۰۰ کیلوگرمی.
  • باروی چرخ قابل حمل (ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرم) که هم برای مواد مرطوب و هم برای مواد خشک قابل استفاده است
  • سبد آجری برای گزینه های بیشتر به صفحه لوازم جانبی ما مراجعه کنید.
  • همچنین یک پرتو داخلی با اتصالات وجود دارد که می توان از آن در مواقعی که ارتفاع یا منطقه مورد استفاده محدود است استفاده کرد. این به این دلیل است که می توان آن را مستقیماً بالای سر در یک داربست طراحی شده متصل کرد.
  • CE تایید مینی نوع کوچک ۵۰۰ کیلوگرمی ساختمان بالابر ساختمان آسانسور مواد مسافری بالابر OEM.

کارگاه تولیدی

ما تمام توجه خود را به طراحی و ساخت آسانسور ساختمانی بالابر ساختمانی کوچک ۵۰۰ کیلوگرمی معطوف می کنیم.

  1. ۱. تمام خط تولید تجهیزات ویژه، قالب، سنج ساخته شده توسط ما را برای اطمینان از تمام اندازه جزئیات اتخاذ می کند.
  2. ۲. انتخاب مواد خام با کیفیت بالا از گروه فولاد بائو چین، سایر موارد مانند موتور، کاهنده، جعبه دنده، ایمنی

دستگاه با صدای کم، الکتریک، برند اشنایدر یا کره ای با کیفیت قابل اعتماد است.

  1. ۳. طراحی خاص، ساختار فشرده و معقول، نصب و تنظیم آسان.
  2. ۴. هر تجهیزات باید تست شود و در کارخانه ثبت شود، تمام جزئیات مانند تنظیم می شود

ترمز موتور، عملکرد دستگاه ایمنی، تمام عملکرد سوئیچ محدود، آزمایش سقوط، آزمایش بارگذاری، و آزمایش نصب قسمت دکل برای اطمینان از عملکرد خوب تجهیزات تکمیل شده در هنگام استفاده.

اطلاعات شرکت

تجهیزات XINGDOU، بر روی انواع آسانسور ساختمانی آسانسور ۵۰۰ کیلوگرمی ساختمانی کوچک، برج، پل و چاه آسانسور با ظرفیت بارگیری مختلف و سرعت متغیر به مدت ۱۵ سال تمرکز دارند. ما تولید کننده، ارائه دهنده راه حل و متخصص صنعتی هستیم!

اطلاعات شرکت-وبسایت پارس موتور

بسته بندی و حمل و نقل

آسانسور ساختمانی ۵۰۰ کیلوگرمی آسانسور ساختمانی مهم ترین موضوع است، اما نمی توان اهمیت پکیج را نادیده گرفت. بسته بندی خوب می تواند از محصول در برابر سقوط، زنگ زدگی، آشفتگی و غیره محافظت کند. شناسایی قطعات یدکی مختلف، بارگیری و تخلیه آسان برای مشتریان ما آسان است. ما به جزئیات بیشتر توجه می کنیم . آسانسور ساختمانی ۵۰۰ کیلوگرمی آسانسور ساختمانی را می توان با توجه به نیازهای مشتریان (نقشه، مشخصات و غیره) سفارشی کرد.

آیا همه آسانسورهای ساختمانی از همه فروشندگان و تولیدکنندگان یکسان هستند؟

آسانسور ساختمانی بالابر ساختمانی کوچک ۵۰۰ کیلوگرمی ما به اروپا، آمریکای میانه و جنوبی، بیشتر آسیا و برخی از کشورها از آفریقا، حدود ۵۰ کشور صادر شده است. ما به خوبی می توانیم استانداردهای اروپایی، استانداردهای روسیه و استانداردهای آمریکا را مطابقت دهیم. ما فن آوری برای توسعه توانایی طراحی جدید داریم و بسیاری از مشتریان را با راه حل های خوب برای حل مشکلات دسترسی عمودی ویژه محل ساخت آنها پشتیبانی می کنیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *