مقالات

برند برتر شیلنگ ویبراتور کدام است؟

0
(0)

از دستگاه شیلنگ ویبراتور با هدف یکسان ‌سازی حجم بتن استفاده می شود. این تجهیز به گونه ‌ای است که می‌ تواند با ایجاد لرزش هایی در عمق بتن باعث جابجایی آن شده و به ترتیبی حجم بتن را کاملاً یکدست نماید. در این حالت ما به یک بتن عاری از هر گونه خلل و فرج دست پیدا خواهیم کرد. چنین بتنی استحکام کافی در کنار ماندگاری بالا خواهد داشت. لکن لازمه دستیابی به چنین بتن مرغوبی در گرو تکمیل صحیح عملیات ویبره زنی می باشد. از این ‌رو جدا از مهارت‌ ها در این امر لازم است تا از برترین برند های شیلنگ ویبراتور استفاده کنید.

در هر عملیات فنی با هر ساز و کاری که باشید، حضور یک دستگاه با طراحی حرفه ‌ای و متریال مرغوب در ساخت وجه کلیدی در کار است. لذا باید برای رسیدن به یک عملیات ویبره زنی موفق به دنبال تهیه بهترین برندها از شیلنگ ویبراتور باشیم؛ اما این برندها کدام هستند؟

برندهای مطرح برای شیلنگ ویبراتورهای ایرانی

در سطح بازارهای داخلی غالباً ایده ‌ها برای تهیه محصولات باکیفیت با سطح کارایی بالا متوجه تهیه تجهیزات از برندهای غربی و یا شرق دور می باشد. قالب ایده ‌ها چندان نگاه مثبتی بر محصولات تولید شده از برندهای ایرانی ندارند. لکن این ادعا دلیل نمی ‌شود تا برخی از کارخانجات مطرح ایرانی دست از کار کشیده، تلاشی به جهت تولید محصول شایسته نداشته باشند. مانند بازار داغ خرید و فروش شیلنگ ویبراتور که همراه با انبوهی از برندهای خارجی همراه با چند برند صاحب سبک ایرانی نیز می باشد. برخی از بهترین برندهای ایرانی در تولید شلنگ ویبراتورهای باکیفیت به قرار زیر هستند.

جام ویبره یک برند باسابقه در عرصه ویبره زنی بتن:

 • جام ویبره یکی از برندهای آشنا در دنیای بزرگ بتنی بازار می باشد. چرا که هر کهنه‌ کاری می‌ داند که این برند، با سابقه بیش از سی سال فعالیت تولیدی در این عرصه حضور پررنگی دارد. جام ویبره به ‌عنوان اولین برند ایرانی در عرصه تولید انواع شیلنگ ویبراتور شناخته شده می باشد. برندی که همراه با این ادعا طیف بزرگی از محصولات خود را روانه بازارهای داخلی و جهانی کرده است. تنوع محصولات جام ویبره برای هر زمینه کاری با انواع شیلنگ ویبراتور تعریف شده است. از شیلنگ ویبراتورهای مکانیکی، بادی، برقی تا نمونه‌ های شیلنگ ویبراتور دریلی را می ‌توانید در جمع محصولات جام ویبره داشته باشید. از سوی دیگر جام ویبره تمرکز فنی خود را در عرضه انواع شیلنگ ویبراتور نگذاشته است؛ بلکه همراه با طراحی و تولید انواع مولدهای برقی و بنزینی، پک کاملی از مدل‌ های متنوع شیلنگ ویبراتور را تولید و روانه بازار می ‌کند.

شیلنگ ویبراتور ایران کوب، در جمع بهترین ‌های بازار:

 • در حال حاضر مشهورترین و بهترین مدل از شیلنگ ویبراتورهای داخلی، محصول برند ایران کوب می باشد. ایران کوب محصولات خود را در سایز های اصلی 1، 1.5 و 2 اینچی طراحی و تولید می کند. محصولات این برند ایرانی چه از لحاظ کیفی و چه از نظر قیمتی وجه کاملاً رقابتی با محصولات مطرح خارجی بازار را دارد. شیلنگ ویبراتور ایران کوب با طراحی ایده ‌آل قابلیت کارکرد با انواع مولد های برقی، بنزینی و حتی بادی را دارا می باشد. در محصولات این برند شاهد حضور طراحی بسیار دقیق در کنار استفاده از متریال بسیار مستحکمی هستیم. در تمام اجزای ساخت شلنگ ویبراتورهای ایران کوپ، حساسیت قابل قبولی در تأمین کیفیت و کارایی شده ‌است. از روکش ‌های مقاوم با قدرت انعطاف بالا همراه با کوپلینگ از فولاد سخت کاری شده، شیلنگ ویبراتورهای ایران کوب را در جمع نمونه های مطرح بازار قرار خواهد داد.

برندهای خارجی مطرح در بازارهای داخلی

تجهیزات ساختمانی عمدتاً از دسته ماشین ‌آلات با متعلقات ساخت بسیار هستند. عموم فضای فعالیت آنها در یک جریان بسیار سخت از فعالیت ‌های ساختمانی قرار می گیرد. از این ‌رو کیفیت در ساخت، اولین وجه برتری برای هر تجهیز ساختمانی است. چرا که محصول با سطح کیفی پایین نمی ‌تواند در مقابل فضای سنگین کاری عملیات ‌های ساخت ‌و ساز دوام آورده، عموماً بسیار سریعتر از آنچه انتظار دارید، مستهلک خواهد شد.

از این ‌رو لازم است تا در امتداد برندهای مطرح داخلی در عرصه ساخت انواع شیلنگ ویبراتورها، نیم نگاهی هم بر برندهای صاحب نام جهانی حاضر در این بازارهای داخلی داشته باشیم. هر برند خارجی لزوماً معرف یک محصول باکیفیت نیست. از این ‌رو در هنگام خرید شیلنگ ویبراتورهای خارجی، برندهای زیر را جدی بگیرید.

شیلنگ ویبراتور کورمکس، محصولی مطمئن از شرق دور:

 • کورمکس یک برند کره ای است. یک برند خوش سابقه آمده از شرق دور که تمام و کمال می تواند معرف صنعت رو به رشد کره ‌ای ‌ها باشد. چرا که کورمکس یک ماشین ‌ساز توانمند در فضای ساختمان ‌سازی است. عموم تجهیزات و ماشین ‌آلات این برند کره ‌ای، وجه بسیار مثبتی در سطح بازار دارند. بسیاری محصولات کورمکس را به کیفیت برتر در ساخت و ماندگاری بالا در کار می ‌شناسند. شیلنگ ویبراتور کورمکس در دسته شیلنگ های مناسب برای مولد های مکانیکی قرار می گیرد. اصولاً شیلنگ های مکانیکی باید سرسخت‌ ترین و در عین حال بزرگترین مدل‌ های طراحی ‌شده را شامل شوند. چرا که این دسته از شیلنگ ویبراتورها همراه قدرت بالای مولدهای بنزینی و دیزلی قرار است در بطن فضاهای بزرگ از بتن ‌ریزی قرار گیرند. برند کره ‌ای کورمکس در طراحی شیلنگ هایی که بتوانند از پس شرایط سخت کاری در چنین فضاهایی برآیند، توانمند است.

شیلنگ ویبراتور تکنو:

 • شیلنگ ویبراتور تکنو محصول خوش‌ ساختی از برند تکنو فلکس (Techno Flex) محصول کشور اسپانیا می ‌باشد. این کمپانی اسپانیایی نزدیک به نیم قرن است که در عرصه تولید تجهیزات ساختمانی فعالیت رو به رشدی داشته است. محصول شیلنگ ویبراتور تکنو از این برند اسپانیایی از مدل ‌های برقی با مولد سر خود است. به نوعی می ‌توان ایده ‌های طراحی این برند را در جمع بهترین شیلنگ ویبراتور دریلی بازار قرار داد. شیلنگ ویبراتور برقی تکنو با قابلیت کارایی بالا در انواع محیط‌ های خشک و مرطوب همراه با متریال برتر در ساخت همراه است و می ‌تواند در مقام برند های شاخص بازار قرار گیرد.

شیلنگ ویبراتور هیساکی:

 • هیساکی یک برند با حوزه فعالیت جهانی، محصول کشور مالزی است. احتمالاً در همین قدم اول برای آشنایی با شیلنگ ویبراتور هیساکی اندکی دچار تردید باشید. چرا که قاعدتاً چندان نگرش قدرتمندی نسبت به توانمندی محصولات آمده از صنعت کشوری مانند مالزی ندارید. اما بهتر است بدانید که در حال حاضر هیساکی به ‌عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین ‌آلات ساختمانی در منطقه جنوب شرق آسیا شناخته می شود. هیساکی تمرکز بالایی برای طراحی تا تولید بهترین تجهیزات ساختمان ‌سازی دارد. از انواع ماله موتوری‌ ها تا کمپکتور ها و… در جمع ماشین ‌آلات این برند آسیایی قرار دارند. از آنجا که هیساکی عمده تمرکز خود را در تولید انواع تجهیزات ساختمانی به کار بسته است، شیلنگ ویبراتورهای این برند نیز در دسته مدل ‌های سطح بالای بازار قرار می‌ گیرند. هیساکی تقریباً برای هر نوع مولد با هر تیپ از قدرت، شیلنگ ویبره مناسبی طراحی کرده است. تمامی محصولات این برند از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند.

شیلنگ ویبراتور هیوندای:

 • همه ما تقریباً با نام پرآوازه برند هیوندای آشنا هستیم. چرا که همه ما می ‌دانیم هیوندای یک مارک تجاری بزرگ در عرصه خودروسازی است. مارک تجاری ای که تقریباً نماد کیفیت برای محصولات کره ‌ای شده است. لکن در مواجهه با برند هیوندای بهتر است دنیای بسیار بزرگتری را تجسم کنید. چرا ‌که هیوندای یک ابرشرکت خوشه ‌ای با سطح بزرگی از فعالیت ‌های تولیدی تا انجام پروژه ‌های مهندسی می باشد. شرکتی که تقریباً به ‌عنوان قلب تپنده صنعت رو به رشد کره شناخته می شود. هیوندای در عرصه تولید هر نوع ابزار، ماشین، تجهیزات ساختمان ‌سازی، کشاورزی و… فعالیت حرفه‌ ای دارد. شیلنگ ویبراتور هیوندای از دسته محصولات ساختمانی این ابر شرکت کره ‌ای است. نام هیوندای زمینه ‌ساز اعتماد کافی برای داشتن یک محصول باکیفیت است. از این ‌رو باید از شیلنگ ویبراتور هیوندای انتظار محصولی قدرتمند با سطح کیفی بالایی را داشته باشید.

شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی:

 • در مواجهه با برخی از برندهای مطرح داخلی تا جهانی در عرصه تولید انواع شیلنگ ویبره، احتمالاً در مقابل تعدادی از برندهای چینی نیز قرار بگیرید. به هر حال محصولات آمده از صنعت این کشور بزرگ آسیایی همیشه فضای قیمتی مناسبی دارند. از این ‌رو احتمالاً شما را تحریک خواهند کرد که نسبت به تهیه آنها اقدام کنید. پس اگر قصد تهیه یک شیلنگ ویبراتور از برندهای چینی را دارید، بهتر است از بهترین ‌های آنها محصول خود را خریداری کنید. برای این منظور شیلنگ ویبراتور مکانیکی سوپر فوجی می ‌تواند بهترین انتخاب باشد. شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی محصول شایسته ‌ای از کشور چین است که با توجه به تنوع بالا در تولید همراه با سطح کیفی مطلوب در ساخت و البته قیمت مناسب از استقبال تقریباً بالایی در سطح بازار داخلی برخوردار شده است.

مشخصه ‌های کلیدی در شناخت شیلنگ ویبره مرغوب

آنچه گفتیم لیستی بود انتخابی از بهترین و آشناترین برندهای موجود در سطح بازارهای داخلی. این لیست نمی ‌تواند تضمین کاملی بر معرفی بهترین‌ های بازار باشد. به هر حال برندهای جهانی با یکدیگر در رقابت هستند و در این فضای رقابتی گاهاً ایده ‌های برتری در تولید دارند. از این رو به این سادگی نمی‌ توان برخی از برندها را در مقام برتری و برخی دیگر را در جایگاه پایین تری قرار داد؛ اما می توان یک الگوی مشخص در تشخیص شیلنگ ویبراتور برتر را مطرح کرد. شیلنگ ویبراتور ایده ‌آل از هر برندی که باشد باید از ویژگی‌ های زیر بهره مند باشد.

 • مقاومت بسیار بالایی در کار با بتن داشته باشد.
 • از انعطاف کافی برای کار در انواع حجم های ساختمانی برخوردار باشد.
 • توانمندی کافی در مواجهه با قدرت ارتعاش تولید شده مولدها را دارا باشد.
 • از شرایط تعمیر و نگهداری ساده ‌ای برخوردار باشد.

در نظر داشته باشید که برای رسیدن به شیلنگ ویبراتور ایده ‌آل باید تمام این ویژگی ‌های برجسته را در نظر بگیرید. غالباً یک تجربه موفق از یک برند مطرح می ‌تواند تا سالیان متمادی نگاه شما را در فضایی مطمئن قرار دهد. لکن داشتن تحقیق و بررسی ‌های کافی در شناخت شیلنگ ویبراتور های برتر بازارهای داخلی خالی از نگاهی حرفه‌ ای نخواهد شد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.